Нержавіючі капілярні труби

Компанія Вектор-Метал пропонує купити нержавіючі капілярні труби в Запоріжжі.

Кислотостійкі капілярні трубки

Капілярні трубки з харчової нержавіючої сталі

Капілярні нержавіючі труби — це трубки маленьких діаметрів, що мають високу стійкість до корозії та агресивного середовища.

Також дані труби витримують високий тиск і є біологічно інертними, тобто можуть використовуватись у харчовій промисловості та медицині.

Поверхня капілярних трубок дзеркальна і вимагає додаткової обробки.

Завдяки довговічності, високій міцності та пластичності, капілярні трубки з нержавіючої сталі є одними з найбільш затребуваних виробів з нержавіючої сталі.

Кислотостійкі нержавіючі труби
Труба капілярна нержавіюча 08Х17Н13М2, AISI 316, 316TI, 316L

Трубки капілярні марки 08Х17Н13М2 (AISI 316, 316TI, 316L) завдяки високому вмісту нікелю і молібдену мають підвищену стійкість до впливу кислих середовищ. Використовуються в хімічній та харчовій промисловості, медицині.

Також затребувані у фармакологічних виробництвах, суднобудуванні та інших галузях, де необхідний опір агресивному середовищу.

Мають високу пластичність і чудово зварюються, що дозволяє створювати довговічні конструкції з капілярних труб даної марки.

Труби капілярні з харчової нержавіючої сталі
Труба капілярна нержавіюча AISI 321 12Х18Н10Т

Завдяки високій опірності корозії та механічній міцності, трубки нержавіючі капілярні зі сталі марки 12Х18Н10Т (AISI 321) використовуються в медицині та хімічній промисловості.

Також широко застосовуються в харчовій промисловості, виготовленні столових приладів та різних механізмів.

Для уточнення наявності нержавіючих труб зв’яжіться з нами!

© 2013 — 2023 — ТОВ Вектор-Метал. Всі права захищені